Rüyada Lağım Görmek

Rüyada kendini lağım içine düşmüş görmek çalışma hayatında ciddi problemleri olduğuna ve batmak üzere olduğuna işarettir. Bu rüyayı bir kadın görmüş ise arkadaşlarına ve çevresindeki insanlar ile diyaloğuna dikkat etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyasında bir lağımın yanında durduğunu ya da lağımdan üzerine pislik bulaştığını görmek  yaptığı işlerde bazı tavsip edilmeyen hareketlerde bulunacağına ve bunlardan dolayı sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada lağımın yolun orta yerinden aktığını görmek zina ile tabir edilir.

Bazı rüya tabircilerine göre akan bir lağım yolu görmek sıkıntılardan kurtulmak ile tabir olunur. Lağımın aktığını görmek pisliğin uzaklaştığını görmeye işarettir. Lağımın tıkandığını ve akmadığını görmek sıkıntıların devam edeceğine ve büyüyeceğine delalet eder. Rüyasında tıkanmış ve akmayan bir kanalizasyon görmek rüya sahibinin yapmak istediği işlerin önüne bir engel çıkacağına ve istediklerini gerçekleştiremeyeceğine işarettir.

Rüyasında kanalizasyona ya da lağımın içine düşüp ya da kenarına basıp kıyafetlerinin kirlendiğini gören kişi illegal bir iş yapacaktır. ruyatabirlerisozlugu.org

Rüyasında bulunduğu yere lağım kokusu geldiğini duyan kişi farkında olmadan bir hırsıza yardımcı olmaktadır (yardım ettiği kişinin hırsız olduğunu bilmemektedir). Destek verdiği kişilere dikkat etmeli ve onların hareketlerini iyi incelemelidir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir