Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek rızık ile yorumlanmaktadır. Rüyada karın üzerinde yürüdüğünü görmek beklenmedik birisinden gelecek yardım ile yorumlanır.  Rüyasında karda oynadığını görmek  rızık bolluğu ile, kızakla kaydığını görmek bir iş seyahatine çıkacağına, karda ateş yaktığını görmek sevdiği insanla hayatını birleştireceğine yorumlanır. Kışın rüyada kar görmek dertlerinden kurtulmak ile, yaz mevsiminde kar görmek ise hastalık yahut uzak bir yolculuk ile tabir olunur.

Rüyasında karın üstünde uyuduğunu gören kişi hasip yatar. Rüyasında evin içine kar yağdığını görmek, o evde olacak belalı bir olaya işaret eder.

Rüyada karın az yağdığını görmek hastalık ve sıkıntı ile yorumlanır. Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek bir kayıp yaşanacağına delalet eder. Soğuk bölgelerde kar görmek hayırlıdır, sıcak bölgelerde kar görmek ise sıkıntı ve zorluk yaşanacağı manasına gelmektedir.

Rüyada kar yağdığını gören, ancak kardan kendinisi koruyan kişi yaşayacağı sıkıntıları önceden fark eder ve önlem alır. Rüyada çok kar yağdığını görmek, aşırı kardan dolayı hayatın etkilendiğini görmek, salgın bir hastalık ile yorumlanır.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir